[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Ražojam - koka karkasa mājas
tivobuveDatums: Svētdiena, 08.03.2009, 17:41 | Ziņojums # 1
Admin
Grupa: Администраторы
Ziņojumu skaits: 78
Reputācija: 0
Statuss: Offline

Kopš seniem laikiem viens no būvveidiem, kas nodrošina dabisku un veselībai nekaitīgu dzīves vidi, ir koka māju būvniecība.Radītā ekoloģiskā vide, laba siltumizolācija, būvniecības ātrums, iespēja veikt būvniecību arī ziemas apstākļos, zemas būvniecības un pats galvenais ekspluatācijas izmaksas ir galvenās šo ēku priekšrocības. Šāda tipa māju mikroklimats ir dabisks un patīkams. Vēl šodien daudzviet apkārtni joprojām rotā gadsimtu vecas koka mājas, kas apdzīvotas paaudžu paaudzēm. Patlaban visā pasaulē koka karkasu māju celtniecība ir viens no populārākajiem būvniecības veidiem privāto māju sektorā un arī Latvijā pateicoties koka karkasu māju rūpnieciskajai ražošanai šis būvniecības veids kļūst arvien populārāks.

Rūpnieciski ražotās koka karkasa mājas sastāv no sienu, pārsegumu un jumtu paneļiem, kuru ražošana pēc precīza projekta notiek rūpnīcā. Rūpnīcas ražošanas procesu neietekmē klimatiskie apstākļi, un iespējams daudz efektīvāk kontrolēt un vadīt izstrādājuma kvalitāti. Panelis pamatā sastāv no koka karkasa, tiek pildīts ar siltumizolācijas materiālu un no abām pusēm apšūts.

 
NatashkaKoshelDatums: Ceturtdiena, 18.02.2010, 14:12 | Ziņojums # 2
Grupa: Гости

Часто ко мне на занятия приходят люди, страдающие излишним весом. Им сложно двигаться, сложно держать физическую нагрузку, они страдают и уходят. Мне искренне жаль их и я хочу рассказать всем простой способ, как сбросить вес и поддерживать свой организм в отличном тонусе.
Вся прелесть в том, что это индивидуально подобранная диета, прекрасно подходящая как для спортсменов так и для домохозяек wink
Всего лишь пару простых правил и Вы добьетесь тела, о котором так давно мечтали!
Вот адрес сайта с подбором диеты [url=http://pohudeyka.com/?sub=20474Похудейка.ком[/url]

Ваша новая фигура ждет Вас wink

С уважением, Кошель Наталья.

 
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

close